0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Operátor, gépkezelő állás Mezőkövesden középfokú vagy szakmunkás végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Modine Hungária Kft.

Gyártás, termelés

Munkavégzés helye: Mezõkövesd

2016. 09. 26. 15:30

Mezőkövesdi termelési csapatunk erősítéséhez keresünk

Operátor, gépkezelő munkatársat.

A munkaerő-felvétel és a próbaidő alatti foglalkoztatás munkaerő-kölcsönző cégen keresztül történik, ezt követően a betanult operátor a Modine saját dolgozói állományába kerül átvételre.

Feladatok:

  • Termékegységek összeállítása a munkautasítások alapján
  • Gépek kezelése, műszaki felügyelete, termelés dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Minőségközpontú, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • Megbízható személyiség

Előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Széles körű juttatások
  • Stabil munkahely, nemzetközi nagyvállalati háttérrel
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Ha szívesen csatlakozna a Modine Hungária csapatához, várjuk szakmai önéletrajzát, az alábbi e-mail címre, b.farkas@eu.modine.com vagy a 3400 Mezőkövesd Lövői út 35. postacímre.

Kérjük jelentkezéskor pontosan jelölje meg a megpályázni kívánt pozíciót!