0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Ingatlanközvetítői állás Mezőkövesd és környékén, jó kommunikációs készséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Farsang Sándor Egyéni vállalkozó

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Mezőkövesd és környéke

Fizetés: Bruttó 250000 / Hónap

2017. 04. 20. 14:43

Az OTP Ingatlanpont Kft egri irodája, mezőkövesdi munkavégzéssel értékesítő kollégát keres:

Egy jól jövedelmező szakmát keresel? Szeretnél egy profi és kiváló színvonalú cégnél sikeres lenni és havonta több százezer forintot keresni, nálunk van a helyed, gyere és próbáld ki magad az ingatlanszakmában, mi megtanítjuk!

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jutalék a piacon
  • Technikai- és marketing feltételek biztosítása
  • OTP tulajdonában lévő és piaci portfólió értékesítése
  • Kedvezményes OKJ.-s képzés biztosítása már az első három hónapban
  • Modern irodai háttér és infrastruktúra
  • Szakmai támogatás, képzések
  • Karrierlehetőség
  • Rugalmas, de követelményekhez kötött munkaidő

Bérezés, juttatások:

  • Dinamikus, teljesítmény alapú jutalékrendszer, felső korlát nélkül

Feladatok:

  • Ingatlan portfólió folyamatos építése
  • Érdeklődők ügyfelek kiszolgálása
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Az értékesítési folyamat menedzselése, adminisztrálása
  • Kedvezményes pénzügyi termékek közvetítésének lehetősége, passzív jövedelem,

Elvárásaink:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Ambiciózus gondolkodás, szorgalom
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Pozitív gondolkodás
  • A folyamatos tanulásra való hajlandóság
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés
  • Csapatban való együttműködési készség
  • Ápolt megjelenés

Előny:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Keressük új kollégánkat ingatlanértékesítői pozícióba!

Küldje el önéletrajzát és ismerjen meg bennünket, a nálunk kínálkozó lehetőséget!

eger@otpip.hu