Szakmunka

Lézergép kezelő munka tapasztalattal Mezőkövesden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mezõkövesd
2017. 07. 24. 14:43

Magyar tulajdonú, fémipari területen működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Lézergép kezelő

• Feladatok:
CO2 lézergép kezelése,
Fiber lézergép kezelése,
Termékgyártás kis és nagy sorozatban,
Esetleges hibás gépműködés esetén az okok feltárása,
Legyártott termékek minőségének ellenőrzése.

• Elvárások:
Középfokú műszaki végzettség,
Lézergépek kezelésében szerzett gyakorlati tapasztalat,
Több műszakos munkarend vállalása,
Minőségi munka iránti igény, precizitás.

• Amit kínálunk:
Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
Szakmai fejlődési lehetőség,
Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások, utazás támogatása,
Szükség esetén szállást biztosítunk,
Igényes, modern munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Mezőkövesd környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése