Betanított, fizikai munka

Az SGS Hungária Kft. Laboratóriuma minta-előkészítő munkakörbe kollégát keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye:
2017. 09. 30. 21:13

Az SGS Hungária Kft. Laboratóriuma új munkatársat keres
Minta-előkészítő munkakörbe.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Feladatok:

  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában, előkészítésében.
  • Talajminták előkészítése, darálása.
  • Növényi anyagok minta előkészítése.
  • Laboratóriumi eszközök tisztántartása.

Szakmai elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat.

Jelentkezni önéletrajzzal a hr.hu@sgs.com email címre lehet.

A cégről további információkat itt talál: www.sgs.hu.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése