Gyártás, termelés

Összeszerelő operátor munkatársat keresünk Gyöngyösre, ingyenes buszjárattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyöngyös
2017. 10. 18. 08:31

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Összeszerelő munkatárs – GYÖNGYÖS

2 műszakos munkarend

ÓRABÉR: 1074 Ft/óra + pótlékok + cafeteria

INGYENES buszok a munkába járáshoz!

Feladatok:

  • Alapanyagok bekészítése a gyártás számára
  • Kábelkötegek készítése
  • Alkatrészek összeszerelése
  • Kész termékek ellenőrzése

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Kiváló színlátás
  • Álló munka és két műszakos munkarend vállalása

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő jövedelem /Br. 210.000 – 250.000Ft/hó azaz Nettó 140.000-170.000 Ft/hó átlagkereset/
  • Ingyenes céges buszjárat számos településről
  • Hosszú távú, bejelentett munka

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: GYÖNGYÖS
  • Műszakrend: Kettő műszak

Jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a jelentkezes@delego.hu e-mail címen vagy érdeklődjön a +36-30/523-59-91 -es telefonszámon!

Munkerő-kölcsönzési ny.sz.: 1432-1/2015-1300-915

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése