Pénzügy, számvitel, kontrolling

Bérszámfejtő, számlázó munkakörben álláslehetőség Mezőkövesden

Munkavégzés helye: Mezőkövesd
2019. 02. 15. 09:21

Egy 60 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő mezőkövesdi bútorgyár az alábbi munkakörökbe keres kollégát:

  • Bérszámfejtő, számlázó

(ELVÁRÁSOK: pénzügyi-számviteli min. középfokú végzettség word, Excel, Internet stb. felhasználói szintű ismerete; FELADATOK: Minden ami a bérrel, pénzüggyel kapcsolatos!

ELŐNY: könyvelői végzettség, bérszámfejtés, számlázásban való tapasztalat,)

Munkavégzés: főállásban

Jelentkezés módja: "Jelentkezem" gombra kattintva

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2019. február 28.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése