Mezőkövesd térségében ingatlan értékesítő munkatársat keresünk

Az egri Duna House ingatlaniroda munkatársat keres Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Mezőkövesd és környékén ingatlan referens munkakörbe

7 érv, amiért megéri jelentkezni:

  • Piacvezető cég, biztos háttérrel
  • Bevezetett és elismert márkanév
  • Kiszámítható körülmények, rugalmas rendszer
  • Önálló munkavégzés, kötetlen munkaidő
  • Folyamatos képzések, hatékony oktatási rendszer
  • Határtalan kereseti lehetőség, jutalékos rendszerben
  • Gyors előrelépési lehetőség

Bízz saját képességeidben, próbáld ki magad a folyamatosan növekvő ingatlanpiacon, csatlakozz dinamikusan bővülő csapatunkhoz és valósítsd meg álmaidat! Kösd össze saját sikeredet a Duna House sikerével!

Jelentkezz még ma! Csak rajtad múlik, milyen magasra jutsz!

Olyan hivatást kínálunk, amely nagyon hamar megszerethető, gyorsan és biztosan elsajátítható. Vigyázz, könnyen sikeres lehetsz és a munkád a hobbiddá is válhat!

Várjuk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Vevő és eladó közti ügylet koordinálása
  • Adott terület megismerése, megbízások felvétele
  • Ingatlanok bemutatása
  • Kapcsolt szolgáltatások közvetítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Sikerorientált gondolkodás
  • Nagy munkabírás, kitartás, szorgalom
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Céltudatosság

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!