Szakmunka

Mezőkövesdi Pékségbe pék munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mezőkövesd
Fizetés: Nettó 250000 - 300000 / hónap
2019. 07. 12. 09:24

Mezőkövesdi 30 éve fennáló pékség pék munkatársat keres hosszú távra.

Minőségi jó alapanyagokkal dolgozó családi pékség megüresedett pék állás betöltésére dagasztó/táblás/kemencés munkakörbe keres egy rátermedt péket.

Nállunk nem a mennyiség, hanem a minőség számít!

Próbanap kötelező!

Feladatok:

Dagasztás, Kemencézés, Táblázás

Elvárások:

  • megbízható, munkájára igényes PÉKET keresünk.

Előnyök:

  • Kézműves péktermékek gyártásában, előállításába jártas.

Amit kínálunk:

  • Családias légkör,
  • 1 műszakos (18:00-) munkarend,
  • étkezési hozzájárulás,
  • utazási hozzájárulás,
  • minőség után kapott mozgóbér
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése