Adminisztráció, irodai munka

Minőségirányítási dokumentáció felelős kollégát keresünk Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2019. 08. 06. 11:07

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Minőségirányítási dokumentáció felelős

Feladatok:

  • Munkautasítások és egyéb szabályozó dokumentumok (pl. ellenőrzési utasítások, beállítási adatlapok) formai ellenőrzése
  • Irányelvek, munkautasítások azonosítóval történő ellátása, nyilvántartása, rendezése
  • Újonnan létrehozott és módosított szabályozó dokumentumok feltöltése elektronikus rendszerbe, dokumentációk utógondozása
  • Minőségirányítással kapcsolatos alkalmazás konfigurálása, utógondozása, problémamegoldás
  • Minőségirányítási auditeredményekről prezentációkészítés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Megbízható MS Office ismeretek
  • Dokumentációkészítésben és -kezelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló, aktív, igényes és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése