Pénzügy, számvitel, kontrolling

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk mezőkövesdi munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mezőkövesd
Fizetés: Bruttó 350000 - 450000 / hónap
2019. 09. 24. 12:17

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

A munkaviszony teljes munkaidős. Javadalmazás formája munkabér és bérlettámogatás.

Feladatok:

  • Szállítói, vevői számlák könyvelése
  • Költségelszámolások kezelése, könyvelése
  • Átutalások előkészítése
  • Forint és devizapénztári tételek kezelése, könyvelése
  • Banki tételek könyvelése
  • Bérszámfejtés
  • Főkönyv-analitika egyeztetések elkészítése
  • Aktív részvétel az adóbevallás és éves beszámoló összeállításában

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér, nyugodt munkakörnyezet
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése