Gyártás, termelés

CNC programozó / operátor munkatársat keresünk Kerecsendre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kerecsend
2019. 09. 27. 16:23

Kerecsenden lévő bútorgyár felvételt hirdet CNC PROGRAMOZÓ / OPERÁTOR munkakör betöltésére, azonnali kezdéssel.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • CNC gépkezelői, CNC programozói vagy informatikus végzettség
  • műszaki beállítottság
  • AUTO CAD és CadCam valamint B-Solid program ismerete
  • precizitás, felelősségvállalás
  • önálló elemző és döntési képesség
  • előny: angol nyelv ismerete, 5 tengelyes CNC gép ismerete

Feladatok:

  • CNC-szerszámgépek és gyártási rendszer programozása
  • CNC gép karbantartása, CNC szerszámok ellenőrzése és rendelése
  • első sorban tömör faanyag, másodsorban lapanyag megmunkálása
  • műszaki rajzok alapján dolgozni
  • 5 tengelyes CNC gépre programok írása
  • gyártási sablonok készítése

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • változatos feladatok
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes jövedelem
  • utazási költségtérítés
  • stabil, hosszú távú munka

Fényképes önéletrajz elküldésével, a "jelentkezem" gombra kattintást követően pályázhat az állás betöltésére.

Érdeklődni munkaidőben a következő telefonszámon lehet:

  • +36 20 943 77 04
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése