Mérnök, műszaki, villamossági

Karbantartó mérnök kollégát keresünk automata sebességváltó-gyártás területére

Munkavégzés helye: Eger
2019. 11. 25. 15:02

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft.

Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • A váltó tesztelés területén található célgépek karbantartási munkáinak/folyamatainak műszaki támogatása
  • A karbantartás hatékonyságának tervszerű növelése, a termelőgépek megbízhatóságának folyamatos javítása, műszaki projektek vezetése
  • Gépek / berendezések telepítése, módosító, fejlesztő projektjeinek levezénylése
  • Megelőző karbantartási tervek készítése, aktualizálása, fejlesztése
  • Tartalékalkatrész management
  • Meghibásodás esetén a hiba okok feltárása, a napi karbantartási, hibaelhárítási tevékenység támogatása
  • Karbantartási tevékenységek dokumentálása, hibaelemzések készítése, problémamegoldó intézkedések kezdeményezése
  • A karbantartó kollégák szakmai támogatása az üzemzavarok gyors és hatékony elhárítása érdekében
  • Napi szintű kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal és partnerekkel angol nyelven

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamos-, mechatronikai mérnök)
  • Min. 5 év gyártósori környezetben szerzett releváns munkatapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete
  • Logikai hálózatok ismerete / PLC vezérelt berendezések javításában szerzett releváns tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség, hibaelemző eljárások ismerete
  • Alapos, precíz, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Ipari robot és hajtástechnikai ismeretek
  • Atlas Copco / AMT csavarozógépek ismerete
  • Cognex kódolvasók és kamerák ismerete
  • Siemens Starter / SCOUT Engineering szoftver ismerete
  • Siemens S7 300 / 400 programozási nyelv ismerete
  • Tervezői, rezgésdiagnosztikai szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése