Fizikai, segéd, betanított munka
Archivált

Karbantartó kollégát keresünk 2 műszakos munkarendbe Füzesabonyban

Pikopack Zrt.
Karbantartó
Munkavégzés helye: Füzesabony
2020. 05. 27. 16:10

A Pikopack Zrt. a konzerves állateledel gyártással foglalkozó területére

KARBANTARTÓ

munkatársat keres 2 műszakos munkarendbe

Feladatok:

  • A  művezető utasításai alapján  az üzem karbantartási feladatainak elvégzése,  a termelő – és kiszolgáló berendezések műszaki állapotának ellenőrzése
  • Ütemezett karbantartási munkafolyamatok elvégzése,
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • Hibaelhárítás a legrövidebb idő alatt
  • Szerszámok, gépek rendben- és karbantartása
  • Javaslattételt tesz a műszaki problémák megoldására
  • Aktívan részt vesz a csapat munkájában, a kapcsolódó területek dolgozóival tartja a kapcsolatot

Elvárások:

  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Megfelelő fizikai állapot a feladatok ellátásához

Előnyök:

  • TMK és/vagy villamossági és/vagy mechanikai és/vagy gépszerelő tapasztalat

Új kollégánknak, versenyképes jövedelmet kínálunk egyedi megállapodás alapján.

Amennyiben a meghirdetett munkakör felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi címre:

Pikopack Zrt. HR szervezet

3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.