Lejárt hirdetés

Betanított összeszerelő álláslehetőség Egerben és Makláron

Prohuman 2004 Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Maklár

2020. 11. 25. 16:20

Autóipari partnercégünkhöz keresünk egri és maklári munkavégzésre betanított összeszerelő munkatársakat.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, a "Jelentkezem" gombra kattintva azonnal tudsz állásunkra regisztrálni, vagy érdeklődj telefonon a 06 70/197-5318-as telefonszámon.

Jelentkezhetsz személyesen is a Prohuman 2004 Kft. Eger, Hadnagy utca 6. alatti irodájában.

Feladatok

Mi lesz a feladatod?

  • Munkavezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés (alkatrészek összeszerelése, mozgatása)
  • Legyártott termékek ellenőrzése
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

Ha az alábbi elvárásoknak is megfelelsz, jelentkezz bátran:

  • Minimum 8 általános megléte
  • Nem okoz gondot többműszakos munkarend vállalása
  • Előnyt jelent, ha dolgoztál már hasonló munkakörben

Amit kínálunk

Miért érdemes jelentkezned?

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Többműszakos munkarend
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Utazási költségtérítés
  • Lehetőség ingyenes céges buszjáratra
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott