Varrónő munka Egerben

Cégünk felsőruházat gyártó egri varrodájába kapacitásbővítés miatt betanított varrónőket és varrónő szakképesítéssel rendelkező munkatársakat keres.

Minőségi munka, precizitás, megbízhatóság feltétel.

Teljes munkaidő és részmunkaidő, azonnali kezdési lehetőség, versenyképes feltételek.

Jelentkezni önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Felsőruházati termékek gyártása szalagrendszerben vagy mintavarró részlegünkön.

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat minimum 3 év, szakképesítéssel vagy anélkül.

Amit kínálunk

  • Alapbér+teljesítménybér,
  • utazási hozzájárulás,
  • Eger 50km-es körzetén belül dolgozói buszjárat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott