Füzesabonyban logisztikai vezető pozícióban munkalehetőség

Fenstherm nyílászárók gyártójaként, folyamatosan fejlődő vállalkozásunk munkatársakat keres!

A Fenstherm Future Zrt. logisztikai vezető munkakörbe munkatársat keres!

Feladatok

  • Beszerzési, raktározási folyamatok irányítása, ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a felsővezetéssel és a társterületekkel a logisztikai stratégiák kidolgozásában
  • Logisztikai folyamatok tovább fejlesztése, hatékony munkaszervezés
  • Készletmenedzsment (készletfigyelés, készlettervezés)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves logisztikai vezetői tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Aktív MS Office felhasználói ismeret
  • Német nyelv társalgási szintű ismeret
  • Jó kommunikációs és vezetői készség, kiváló szervező és problémamegoldó képesség

Fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2024.09.10-ig.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott