Mezőkövesdi telephelyű bútorgyártó vállalat keres raktáros kollégát szerelvényraktárába

Integral-Bútor Kft.

Raktáros

Mezőkövesdi telephelyű bútorgyártó vállalat keres RAKTÁROS kollégát szerelvényraktárába.

Feladatok:
• áruátvétel-árukiadás
• anyagmozgatás
• komissiózás
• raktári rend fenntartása
• részvétel a leltározásban
• csomagolási feladatok

Elvárások:
• precizitás, rendszeretet, megbízhatóság

ELŐNY:
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

• bútorszerelvények ismerete

• raktározás területén szerzett tapasztalat
• targoncavezetői tapasztalat

Amit kínálunk:
• korrekt jövedelem
• 40 órás, 5 napos munkahét
• munkavégzés jó munkahelyi körülmények között
• stabil vállalati háttér
• hosszú távú munkalehetőség
• alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye: Társaságunk Mezőkövesdi telephelye.

Önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva 2018.10.20-ig várjuk, vagy jelentkezhet hétköznap munkaidőben a 0649413411-es telefonszámon (8:00-16:00).

Információk az állásról