Műszakvezető munkatársat keresünk mezőkövesdi termelési csapatunk erősítéséhez

Haladjon a legjobbakkal! - A Modine piacvezető autóipari beszállítóként, világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A vállalat töretlen fejlődésének és több mint 2000 saját hőtechnikai szabadalmának köszönhetően mára már a Tesla S modelljének akkumulátor-hűtésén is dolgozunk.

A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal.
Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Mezőkövesdi termelési csapatunk erősítéséhez keresünk mielőbbi belépéssel Műszakvezető munkatársat!

Feladatok

  • Autóipari gyártási folyamatok támogatása
  • Munkatársak felvételének, beilleszkedésének segítése szakmai irányításuk, motiválásuk
  • Napi gyártás átvétele és indítása, termelési folyamatok ellenőrzése koordinálása, folyamatos termelés biztosítása
  • Termelési terv adott időkereten belüli megfelelő mennyiség és minőség megvalósítása
  • Felelősség vállalása a vevői igények, megrendelések megfelelő időben és minőségben való gyártási teljesítésében
  • A gyártási folyamat szabálytalanságainak felderítése és megfelelő korrekciós intézkedések meghatározása
  • Aktív részvétel a Modine folyamatfejlesztési (MPS) rendszerben
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Létszám nyilvántartás kezelése
  • A környezetirányítási rendszer szerinti eljárási utasítások, munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartása illetve betartatása
  • Újítások elősegítése, támogatása

Elvárások

  • Villamos vagy gépipari technikus végzettség
  • Autóiparban (OE) szerzett műszakvezetői tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, sikerorientált munkavégzés
  • Önálló döntés a területen fellépő munkaszervezésnél
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal
  • Megfelelő erőforrás kihasználás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Széles körű juttatások
  • Stabil munkahely, nemzetközi nagyvállalati háttérrel
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Információk az állásról