Szájmaszk gyártó üzemünkbe gépmester munkatársakat keresünk

Szájmaszk gyártó cégünk mezőkövesdi üzemébe keresünk munkatársakat 3 és 4 műszakos munkarendben az alábbi munkakör betöltésére: gépmester, maszkgyártó gépsorra

Könnyű fizikai munkakörökbe a munkájukra, környezetükre igényes, precíz munkatársak jelentkezését várjuk.

Jelentkezés: Simkó István üzemigazgatónál a 0620/932-0038-as telefonszámon vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Szájmaszkokat gyártó gépsor egyes gépelemeinek kezelése, alapszintű beállítása.

Elvárások

  • Személyes üzembejárás alkalmával egyeztetjük.

Előnyök

  • Gyártósoron vagy önálló gépeken szerzett gépkezelői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Könnyű fizikai munka.
  • Ideális munkakörnyezet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott