Mechanikus karbantartó/géplakatos állás Mezőkövesden

A válság ellenére is fejlődni képes cégünk számára mechanikus karbantartót/géplakatost keresünk.

Feladatok

  • A termelő gépek és berendezések mechanikus hibáinak elhárítása
  • A nem tervezett gépállások azonnali javítása
  • Egységek, segédberendezések hibaelhárítása, mechanikus, hidraulikus, pneumatikus alkatrészek cseréje
  • Karbantartási, felújítási feladatok végrehajtása
  • Együttműködés a gépek, berendezések telepítésénél, áthelyezésénél, összeszerelésénél és üzembe helyezésénél

Elvárások

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Termelő gépek karbantartásának, javításának ismerete
  • Általános műszaki ismeretek
  • Pneumatikus, hidraulikai kapcsolások, alkatrészek alapfokú ismerete
  • Gyártásban szerzett min 1 éves karbantartói tapasztalat

Amit kínálunk

  •  Kiemelkedő bérezés, fizetett túlóra és pótlékok
  • Cafeteria
  • Egy műszakos munkarend
  • Bejárás támogatása
  • Változatos munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Tapasztalat multinacionális vállalatoknál

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott