Fizikai, segéd, betanított munka

Mechanikus karbantartó/géplakatos állás Mezőkövesden

Munkavégzés helye: Mezőkövesd
2020. 09. 02. 14:00

A válság ellenére is fejlődni képes cégünk számára mechanikus karbantartót/géplakatost keresünk.

Feladatok:

  • A termelő gépek és berendezések mechanikus hibáinak elhárítása
  • A nem tervezett gépállások azonnali javítása
  • Egységek, segédberendezések hibaelhárítása, mechanikus, hidraulikus, pneumatikus alkatrészek cseréje
  • Karbantartási, felújítási feladatok végrehajtása
  • Együttműködés a gépek, berendezések telepítésénél, áthelyezésénél, összeszerelésénél és üzembe helyezésénél

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Termelő gépek karbantartásának, javításának ismerete
  • Általános műszaki ismeretek
  • Pneumatikus, hidraulikai kapcsolások, alkatrészek alapfokú ismerete
  • Gyártásban szerzett min 1 éves karbantartói tapasztalat

Amit kínálunk:

  •  Kiemelkedő bérezés, fizetett túlóra és pótlékok
  • Cafeteria
  • Egy műszakos munkarend
  • Bejárás támogatása
  • Változatos munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Tapasztalat multinacionális vállalatoknál
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése