Reggeliztető állás, 3 csillagos szállodában, akár 6 órás munkaidőben is

3 csillagos szállodába felveszünk svédasztalos reggeliztetéshez fiatal, hölgy munkatársakat.

Munkaidő 6 órától kezdődik.

8 vagy 4 órás munkaidőben is lehet jelentkezni.

Feladatok

  • Az előkészületekben, reggeli ételek / italok készítésében, a reggeliztetésben, az utómunkálatokban és az étterem tisztán tartásában is szükség lesz rád.
  • Egyszerű reggeli meleg ételek (pl. rántotta, virsli, tükörtojás) elkészítése, felszolgálása.

Jelentkezz hozzánk ha:szeretsz emberekkel foglalkozni.

Elvárások

  • Nagyon örülünk annak, ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, de bátran jelentkezz pályakezdőként is.
  • Önálló munkavégzés, igényes munka, tisztaság. Konyhai alap eszközök használatában jártasság.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!