Víz-gáz- fűtés szerelő állás Heves megyében

BARJOSZ Kft.
Eger
2022. 12. 16.

Évtizedes múltra visszatekintő Kft keres, Víz- gáz- fűtésszerelő szakembereket. Olyan vállalkozó szelleműek jelentkezésére is van lehetőség, akik kevés tapasztalattal rendelkeznek, de szeretnék elsajátítani ezt a szakmát, illetve a munkánk közben felmerülő segédmunkára is felvennénk szorgalmas embereket.

Munkavégzés helyszíne változó, de többnyire Heves megyei kiszállásúak.

A jelentkezéseket, fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Víz- gáz- fűtésszerelő szakmával kapcsolatos feladatok. Ezen munkák pontosságot, igényességet követelnek meg.

Elvárások

  • Pontos megjelenés.
  • Precíz, igényes munkavégzés.
  • Megbízhatóság.
  • Csak megbízható, kitartó emberek jelentkezését várjuk

Előnyök

  • A szakmai tapasztalat és a jogosítvány előny, de nem követelmény

Amit kínálunk

  • Biztos fizetés a megbeszéltek szerint.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott