Egyéb munkalehetőségek

Tesco Parkoló takarítására kézi és gépi munkára kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Eger, Gyöngyös, Mezőkövesd, Tiszafüred
2018. 10. 12. 08:01

A Maschinenring Magyarország Kft. a 2018/2019-es szezonra (2018.11.15-2019.03.15) keres kézi és gépi munkára kollégát.

Amit adunk:

  • Készenléti díj Ft/hó
  • Gépi óradíj
  • Kézi óradíj

Érdeklődni a 06 20 852 52 57-es telefonszámon lehet.

Feladatok:

  • Folyamatos készenlét biztosítása.
  • Telefonos értesítés alapján történik a munkavégzés, ez éjjel is lehetséges.(Mi is folyamatos ügyeletben vagyunk)
  • Hótolás, sószórás, hólapátolás, kézi sószórás

Elvárások:

  • A telefonos értesítéstől számítva 1 órán belül meg kell kezdeni a munkát
  • Szükséges gép tolólappal,sószóróval (műtrágyaszóró is megfelel)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése