Gyártás, termelés

Szerszámüzemi anyag-előkészítő állás Mezőkövesden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mezõkövesd
2016. 11. 14. 08:18

Mezőkövesdi szerszámüzemünk erősítéséhez keresünk mielőbbi
belépéssel,

Hőkezelő, anyag előkészítő munkatársat

Feladatok:

  • A munkadarab megmunkálásra való felkészítése a gépben a gyártási dokumentumnak megfelelően
  • Edző kemencék kezelése, beállítása
  • Alapanyagok előkészítése forgácsolásra a rajzdokumentáció alapján
  • Munkadarabok legyártása a rajzdokumentációknak megfelelően a kitűzött határidőre
  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, eredmények rögzítése
  • A gépkezelői karbantartás és gépátvizsgálás elvégzése
  • Függődaru és elektromos villás emelő kezelése
  • Szerszámalapanyagok, fogyó eszközök és forgácsoló szerszámok készlet kezelése

Elvárások:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Szerszámkészítő, gépi forgácsoló, géplakatos, gépgyártástechnológiai technikus végzettség
  • Önálló munkavégzés rajzdokumentáció alapján
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Egyetemes marógép kezelése, Síkköszörű kezelése
  • Szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • SAP felhasználói ismeretek
  • Tapasztalat acélok hőkezelésében

Ha szívesen csatlakozna a Modine Hungária csapatához, várjuk szakmai önéletrajzát, az alábbi e-mail címre, b.farkas@eu.modine.com vagy a 3400 Mezőkövesd Lövői út 35. postacímre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése