Informatika, telekommunikáció

Vezető szerelőt és gyengeáramú rendszer szerelőt keresünk Mezőkövesd és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mezőkövesd és környéke
2018. 06. 10. 17:55

Az LH COM Kft. keres vezető szerelőt és gyengeáramú rendszer szerelőt, biztonságtechnikai területre, fő állású munkaviszonyba.

Feladatok:

  • Gyengeáramú biztonságtechnikai rendszerek (behatolásjelző, tűzjelző, beléptető, kaputelefon, és CCTV) telepítése, szervizelése, karbantartása,
  • Optikai és ethernet hálózatok építése
  • A portfólióban lévő rendszerek tekintetében műszaki támogatás biztosítása a megrendelők felé,
  • Új projektek tervezése, árajánlatok műszaki tartalmának összeállítása,

Munkavégzés helye:

  • Külső szerelési feladatok – Megrendelők telephelyein
  • Műszaki támogatás – LH COM Kft iroda (Mezőkövesd)

Minimum követelmény:

  • Biztonságtechnikai-, vagy egyéb gyengeáramú végzettség
  • A területen igazolt minimum 3-5 éves szakmai gyakorlat
  • Vagyonvédelmi rendszerek átfogó ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Számitástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Biztonságtechnikai rendszerek (DSC, Paradox, Inim, IP CCTV, Kantech, stb.) működésében, programozásában meglévő gyakorlati ismeretek
  • Önálló precíz munkavégzés és Problémamegoldó készség
  • Jogosítvány (B kategória)

Előny:

  • Biztonságtechnikai rendszertelepítő jogosultság
  • Műszerész vagy hasonló szakirányú végzettség
  • Telekom cégnél szerzett tapasztalat, hálózat építés
  • Hasonló területen szerzett gyakorlati ismeretek
  • Angol nyelv alapszintű ismerete
  • Erősáramú ismeretek
  • Önállóság és feladatmegoldó képesség
  • Tűzvédelmi szakvizsga, emelőkosaras gépkezelő

Juttatások és amit még nyújtani tudunk:

  • Kiemelkedő fizetés, Egyéb fizetésen kívüli juttatások
  • Laptop, Mobiltelefon
  • Céges gépjármű
  • Azonnali munkalehetőség
  • Karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
  • Jó hangulatú csapatmunka és összetartó csapat

Jelentkezéseket az allas@lhcom.hu e-mail címre várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.