0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Bolti eladó munkatársat keresünk Mezőkövesden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

CREATIVeMEDIA Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Mezõkövesd

2018. 07. 11. 15:58

A TESCO áruház üzletsorán működő Boost Mobile mobiltelefon és mobiltelefon kiegészítő szaküzlet értékesítő (eladó) munkatársat keres akár azonnali kezdéssel mezőkövesdi munkahelyre.

Feltétel:

  • Kereskedelmi végzettség előny de nem feltétel (bolti eladó, kereskedő, üzletvezető)

Feladatkör:

  • Ügyfelek udvarias kiszolgálása
  • Pénztárgép használata
  • Számítógép használata
  • Mobiltelefon kijelzővédő szakszerű felhelyezése (betanulási lehetőség)
  • Kirakat rendezése
  • Eladótér tisztán és rendezetten tartása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Műszaki beállítottság, érdeklődés
  • Mobiltelefonok operációs rendszereinek ismerete
  • Számítógép használata felhasználói szinten
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • Ápolt megjelenés
  • Rugalmasság

Hasonló helyen szerzett tapasztalat előny de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes fix fizetés
  • Juttatások, mozgóbér, bónusz

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a szabokornel@icloud.com címen lehet.